Magia w kuchni - Magic Corner

2016-11-03

Szafki, z których trudno wydostać garnki lub inne akcesoria kuchenne, są zmorą każdej pani domu. Można mieć naprawdę przestronną kuchnię a i tak ten problem często się pojawia, szczególnie w przypadku szafek narożnych. Na szczęście na rynku pojawiło się rozwiązanie - Magic Corner to sposób na stuprocentowe wykorzystanie każdego centymetra kwadratowego powierzchni w szafce.


Zdecydować można się na dwa różne systemy: Magic Corner Standard oraz Magic Corner w wersji Comfort. Pierwszy z nich pozwala na wyciągnięcie płynnym ruchem przednich koszy, odchylając je w bok do kąta prostego. Wówczas tylne kosze automatycznie przesuwają się na miejsce przednich. Istnieje także opcja wysunięcia tylnych koszy na zewnątrz na niezależnych prowadnicach.


Natomiast Magic Corner Standard pozwala na wysunięcie przednich koszy na zewnątrz a w tym samym czasie tylne kosze przesuwają się w bok, dzięki czemu łatwo można skorzystać z tylnej części szafki narożnikowej. Jest to świetne rozwiązanie do przechowywania różnego rodzaju garnków, talerzy czy produktów kuchennych, które warto mieć schowane, ale w taki sposób, aby mimo wszystko zawsze były ''pod ręką'' i łatwo było po nie sięgnąć. Właśnie to gwarantuje rozwiązanie Magic Corner.