Stelaże do biurek prostych

2016-11-05

Stelaże do biurek są ważnym elementem wyposażenia każdego biura. To one wpływają na wytrzymałość sprzętu biurowego. Duże znaczenie ma także ich estetyka. Klienci bardzo często zwracają uwagę na szczegóły, w tym również na wygląd stelaża do biurka.


Klasyczny stelaż do biurka

Stelaże mogą posiadać tłocznia oraz stalowe stopy przykręcane do elementów pionowych, które zostają najczęściej wykonane z rurek o odpowiedniej średnicy. Stelaże sprawdzają się zarówno w biurkach prostych jak i kątowych. Elementem łączącym nogi jest tak zwana płyta meblowa, ewentualnie może to być specjalna belka.


Poziomowany stelaż do biurka

Inne rodzaje stelaży posiadają stopę dolną z kształtowników stalowych, które zakończone są stopkami służącymi do wygodnego poziomowania mebla. Pionowe elementy wykonuje się z rur. Stelaż ze stopką nadaje się do biurka prostego, jak również do stołu konferencyjnego. Wmontowana w stelaż belka idealnie nadaje się do pełnienia funkcji kanału kablowego.


Podsumowanie

Decydując się na wybór stelaża do biurka przede wszystkim musimy zastanowić się nad naszymi potrzebami. Wiele modeli oferuje dodatkowe funkcje, które znacząco ułatwiają prace użytkownikowi, ale stelaż przede wszystkim musi być solidną konstrukcją oferującą właściwy poziom stabilizacji biurka.