Nieco inny rodzaj ozdoby ściennej

2016-11-09

Antyrama to świetny sposób na szybką zmianę wyglądu niemalże każdego wnętrza. Nie dość, że można w nich umieścić cokolwiek przyjdzie nam tylko do głowy, to dodatkowo ich zakup z całą pewnością nie nadwyręży naszego portfela. Ta oryginalna alternatywa tradycyjnej ramki do zdjęć bije rekordy popularności i to nie tylko w młodzieżowych pokojach. 

Antyramy, czyli modne ozdoby dla każdego

W antyramie mamy dwie szybki, między którymi umieszczona jest interesująca nas fotografia, jakiś niebanalny cytat czy też ciekawa sentencja. Najpopularniejsze są te wykonane ze szkła z przodu oraz płyty MDF/pleśniowej/wiórowej z tyłu. Zdarzają się także warstwy wierzchnie z pleksi, czyli elastycznego i bezpiecznego tworzywa. 
Antyramy są dekoracjami i posiadają zdobienia ze szkła mlecznego, mogą być także rzeźbione i posrebrzane bądź też przyozdobione pozłacanymi paskami. Do wyboru mamy najróżniejsze kształty, czyli m.in. standardowe, prostokątne, okrągłe, kwadratowe, owalne czy też przypominające kształtem kwiaty, zwierzęta, znaki interpunkcyjne i wiele innych. Bogactwo asortymentu sprawia, że można nawet kupić tego typu ozdoby z podświetleniem czy też antyrefleksem, czyli specjalną powłoką, która jest nanoszona na szkło w celu redukcji odbicia słońca oraz sztucznego światła.