Vintage a fototapeta

2016-11-20

Styl vintage ostatnio "powraca na salony" i staje się równie popularny co skandynawski minimalizm. Coraz więcej magazynów popularyzujących modę oraz wnętrza decyduje się na publikację zdjęć mieszkań, w których nie tylko już nie króluje biel, a przeważa beż, złoto i przepych. 

Jak stworzyć mieszkanie z klimatem?

Chciałabyś wyłamać się poza ramy i przeprowadzić remontową rewolucję, ale nie masz pomysłu? Może dobrym rozwiązaniem będzie z GaleriaPlakatu.com fototapety miasto jako motyw sprawdzi się bezapelacyjnie w każdym wnętrzu, wystarczy odpowiednio dobrać kolory. Chcesz aby styl vintage w pełni zawładnął twoimi 60 metrami? Pozwól, że doradzimy Ci wybór zdjęcia przedstawiającego klimatyczną brukowaną uliczkę z magicznymi kamienicami pokrytymi kremową cegłą. Zyskasz na przestrzeni, a Twój salon zamieni się w miejsce w którym każdy będzie czuł się jak w domu.

Gdzie zdobyć odpowiednią fototapetę?

Warto zacząć poszukiwania od popularnych dyskontów budowlanych, czasami w takich sklepach można odnaleźć "perełki", które idealnie się wpasują w nasze oczekiwania. Jeżeli jednak poszukiwania uznamy za nieudane, istnieje wiele stron www które zajmują się tematem fototapet. Wchodząc tam od razu wybierasz motyw na którym chcesz się skupić i możesz spokojnie przejrzeć specjalnie dla ciebie wybrany katalog.