Komody skandynawskie hitem nadchodzącego sezonu

2017-01-09

Nie ulega wątpliwości, że aktualne trendy we wzornictwie i aranżacji wnętrz bazują przede wszystkim na prostych i oszczędnych formach połączonych z wysoką funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Duże, przestronne wnętrza to z pewnością jeden z największych hitów nadchodzącego sezonu. Tego typu efekt można uzyskać urządzając swoje mieszkanie w skandynawskim stylu, który przez wytrawnych designerów jest dość często określany jako idealne połączenie prostoty z naturą i nowoczesnością.

Meble w skandynawskim stylu
Niewątpliwie jednym z najważniejszych elementów wnętrza urządzonego w skandynawskim stylu są wygodne i duże kanapy, które stanowią centrum relaksu oraz wypoczynku. Pozostałe meble to m.in. drewniane komody skandynawskie, surowe półki na książki, a także niewielkie ale bardzo funkcjonalne stoliki lub ławy.

W poszukiwaniu funkcjonalności połączonej z pięknem
Jednym z najciekawszych elementów takiego wystroju wnętrza jest komoda skandynawska. Utrzymana w prostym, minimalistycznym stylu jest meblem wyjątkowo praktycznym, funkcjonalnym, a przy tym nadaje każdemu pomieszczeniu niepowtarzalnego uroku i klimatu. Można ja ustawić zarówno w salonie, jak i w sypialni czy w przedpokoju.