Lampy industrialne także w domu?

2017-02-22

Lampy industrialne - o surowym charakterze, zapierającym dech w piersiach wyglądzie. Minimalizm w najlepszym wydaniu. Dokładnie tak może właśnie określić lampy, które jeszcze przed wojną znajdowały się w każdym magazynie oraz hali fabrycznej. Niegdyś ciężko wisiały nad głowami setek pracowników hal, bacznie obserwując ich żmudną pracę. Obecnie jednak są stosowane w domach oraz mieszkaniach prywatnych, gdzie dominuje styl loftowy. Najczęściej świetnie sprawdzają się w oryginalnych apartamentach, które posiadają duże, niejednokrotnie sięgające do sufitu okna oraz ceglane ściany. 

Charakter, przeszłość, piękno

Choć nie posiadają ozdób, to jednak można śmiało powiedzieć, iż swoim charakterem lampy w stylu industrialnym przyciągają uwagę i sprawiają, że nie można wręcz odwrócić od nich wzroku. Przede wszystkim największym czynnikiem ich popularności jest poczucie powrotu do przeszłości, potężnych fabryk, będących niegdyś ikoną gospodarki polskiej, a obecnie - pozostających jedynie we wspomnieniach.

Wiele modeli, szeroki wybór

Wśród nich można znaleźć wiele modeli. Industrialne lampy są dostępne zarówno w formie lampek nocnych, wiszących, a także przeznaczonych na biurko. Warto też podkreślić, iż są one oferowane w wielu stonowanych barwach. Więcej industrialnych lamp znajdziesz na stronie www.dutchhouse.pl/lampy-industrialne