Jaki pantografy do szaf warto wybrać?

2018-07-27
Oryginalne pantografy do szaf są bardzo innowacyjnym i niesłychanie funkcjonalnych rozwiązaniem w nowoczesnych garderobach. To właśnie dzięki nim można wykorzystać w 100% najwyższe partie szaf. Opuszczane drążki są bardzo łatwe nie tylko w montażu, ale również w codziennej obsłudze.


O czym należy pamiętać?


Pantografy do szaf to nic innego, jak popularne drążki teleskopowe, które można kupić w każdym profesjonalnym sklepie meblowym takim jak https://www.belmeb.pl/pantograf-do-szafy-85-115-cm-3611.html. Akcesoria te są zdecydowanie wygodniejsze w użyciu niż zwykłe drążki. Najlepiej sprawdzą się przede wszystkim przy wysokich szafach, gdzie będzie można optymalnie wykorzystać całą powierzchnię. Godne uwagi są te modele, które mają regulowaną szerokość, dzięki czemu bez żądnego większego problemu będzie można dopasować je do każdej szafki.


Gdzie sprawdzą się drążki teleskopowe?


Pantografy do szaf to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla niskich osób. Z akcesoriów tego typu zadowolone będą także osoby starsze i niepełnosprawne. Drążki teleskopowe przeznaczone są głównie do wysokich szaf i szaf wnękowych. Ich potencjał można wykorzystać zarówno w meblach z przesuwanymi drzwiami, jak i również w meblach z otwieranymi skrzydłami. Każdy kto zamawia meble na wymiar powinien bardzo poważnie zastanowić się nad drążkami teleskopowymi, które są w stanie odmienić funkcjonalność każdej garderoby i szafy na ubrania. Specjaliści zalecają, aby pantograf montować w szafach o minimalnej głębokości do 60 cm.