Najwyższa jakość w najlepszym wydaniu - ceramika Catalano

2019-02-11
Ceramika Catalano to włoska jakość i precyzja. Jej producent działa na rynku nieprzerwanie od 1967 roku. Jest on znany przede wszystkim z najwyższej dbałości oraz produkcji przedmiotów sanitarnych. Ponad 50-letnie doświadczenie sprawia, że marka ta jest znana na całym świecie.

Włoska jakość armatury łazienkowej

Nie da się ukryć, że ceramika włoska Catalano charakteryzuje się innowacyjnością na miarę XXI wieku, a także precyzyjnym wykończeniem i zastosowaniem najwyższej klasy materiałów. Nie można również zapomnieć o tym, że do tejże ceramiki zalicza się zarówno dekoracje łazienkowe, jak i sprzęt sanitarny oraz różnego rodzaju akcesorium niezbędne w każdej domowej toalecie. Są one tworzone zgodnie z najnowszą technologią oraz wykańczane ręcznie w warsztatach rzemieślniczych, co oznacza, że każdy przedmiot cechuje się oryginalnością oraz niepowtarzalnością. Nie dwóch takich ceramik. 

Wśród oferty producenta Caralano można znaleźć kilka wiodących serii produktów, takich jak między innymi:
- Star,
- Zero;
- Sfera;
- Verso;
- Canova Royal;
- Inova Finishes.
Z całą pewnością osoby, które wybrały w Banyo już markę Catalano, potwierdzą swoje zadowolenie z użytkowania tejże ceramiki. Jest to firma, która cieszy się uznaniem na europejskim rynku łazienkowym.

Firma Catalano

Firma Catalano została założona w 1967 roku i dziś jest pierwszą włoską firmą, która oferuje najwyższą jakość ceramiki sanitarnej. Liczby, takie jak 240 pracowników, 170 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej i ponad 1500 produkowanych sztuk ceramiki, robią wrażenie na niejednej osobie. Pozwalają one sądzić, że Catalano nie bez powodu zasłużyła na uznanie w Europie i poza nią. Potwierdzają one również to, że technologia, ponad 50-letnie doświadczenie oraz precyzja włoska znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości.