Łóżka dla dzieci - drewniane domki

2019-07-17
Każdy człowiek, czy jest dzieckiem, nastolatkiem lub dorosłym, powinien mieć własne łóżko, takie, które będzie synonimem relaksu i wypoczynku.
Łóżko ma służyć przede wszystkim od spania, ale nic nie stoi na przeszkodzie by było jednocześnie sprzętem dekoracyjnym, w formie samochodu, domku czy innego obiektu.

Łóżko domek dla starszego dziecka


Niemowlęta zazwyczaj śpią w łóżeczkach ograniczonych wysokimi barierkami, zabezpieczającymi śpiące dziecko przed wypadnięciem na podłogę, często ze znacznej wysokości. Dziecko starsze, takie które samodzielnie umie wychodzić z łóżka i nie musi mieć szczególnych zabezpieczeń, chętniej będzie zasypiało w specjalnie stylizowanym łóżeczku na kształt domku lub indiańskiego namiotu.

Ten model zasługuje na szczególną uwagę – do jego produkcji używa się tylko naturalnych surowców takich jak drewno czy wysokiej jakości materiały drewnopochodne. 
Łóżko domek z oferty Edinos jest bardzo niskie, pozwala to na bezpieczne użytkowanie przez malucha, który może schodzić z niego bez pomocy rodzica. Materace tego typu łózek ułożone są na niewysokiej skrzyni stojącej bezpośrednio na podłodze, bądź osadzonej na krótkich, ale stabilnych nóżkach.

Atrakcyjny projekt duża funkcjonalność


Ten piękny i funkcjonalny mebelek posiada konstrukcję wznosząca się ponad materac, przybierającą kształt ścian domu lub formę namiotu tipi. Stelaż posiada poprzeczną belkę na której można zawiesić moskitierę lub cieniutką firankę, będąca ozdobą konstrukcji oraz ochroną przed owadami.

Łóżka domki malowane są na różne kolory farbami nietoksycznymi i przyjaznymi dla środowiska.